7 Interneti-isiklike laenude kasutamise eelised

Ajalooliselt, kui vajate auto laenu, eluasemelaenu või krediitkaartide konsolideerimise viise, pange raha oma raha välja ja pange oma nicest ülikond ja jõudis kohalikule pangale. Õnneks on Internet teinud selle protsessi palju lihtsamaks, soodne väikelaen.

Online-isiklikud laenud on hõlpsasti kättesaadavad, et kaotada laenu taotlemisega seotud probleemid ja võite taotleda oma pidžaama. Samuti on palju saite, mis pakuvad laene, mis on veelgi muutnud laenamise ja laenamise süsteemi.

Interneti laenude populaarsus suureneb kiiresti, pakkudes miljardeid dollareid pakkuvate isiklike online-laenuteenuste pakkumist. PersonalMoneyService pakub veebilaene, mis rahuldaks meie tarbijate vajadusi ja nõudmisi. Lisateave veebipõhiste isiklike laenude eeliste ja selle kohta, kuidas need krediiditooted aitavad parandada oma rahalisi vahendeid.

Hangi laen!

Miks inimesed valivad veebipõhiseid laene?
Logic arvestab, et laenuvõtja peaks rohkem panku usaldama, mitte online-laenuteenuseid. Kuid see ei ole nii. Miks on nii palju inimesi, kes usaldavad veebilaene? Noh, on seitse konkreetset põhjust:

Ideaalne hädaolukordadeks
Enamik inimesi püüab oma kulusid planeerida, kuid asju on võimatu ette näha. Mõnikord vajavad tarbijad raha laenu tõesti kiiresti ja nad ei saa oodata, kuni üks laenuandjatelt laenuandjad rahuldab oma laenutaotluse. Online-laenud sobivad ideaalselt rahaliste hädaolukordade jaoks, sest nende saamine võib võtta vähem kui tund.

Teine oluline asi on selles, et teil ei ole vaja selgitada, miks raha on vaja, nii et saate seda kasutada soovitud viisil.

Mugavus
Üks traditsioonilise laenu online-isikliku laenu valimise suurim tegur on mugavus. Protsess on sama lihtne kui kodumajapidamise jaoks kodumaise laenu taotlemine täites veebipõhise vormi ja on kiiresti heaks kiidetud. Kõik tehingud laenuandjaga toimuvad internetis, nii et teil ei ole vaja pangale mitu korda reisida, et arutada laenu töötajaga.

Lihtsam juurdepääs
Ülemaailmses majanduslikus keskuses on pangad krediidiga seoses märkimisväärselt erksad. Interneti-laenuteenused pole nii erksad, et saaksite lihtsamalt laenu heaks kiita, arvestades õiget krediidiskoori. Saate laenu saada ka siis, kui teil on madal krediidiskoor või üldse krediidiajalugu. See on põhjus, miks online laenud on nii nõudlikud.

Madalamad hinnad
Paljudes riikides saavad palgapäev laenuandjad tasuda ainult teatud intressimäärad. See tööstus on rangelt reguleeritud ja mõnikord on laenutaotluste arv piiratud. Sellised asjad on mõeldud tarbijate kaitsmiseks isikliku laenu kuritarvitamise eest. Maineväärsed laenuandjad pakuvad kogu olulist teavet laenu kohta, mida kavatsete välja võtta, nii et teate täpselt laenu maksumust ja laekunud intressi.

Lisaks on enamik isiklikke laene tagatiseta, seega ei pea tagatist laenu heaks kiitma. Sõltuvalt olukorrast võib see tähendada laenuandja kõrgema riski tõttu kõrgemaid intressimäärasid.

Paljud valikud
Paljud veebisaidid pakuvad tagatiseta isiklikke laene, nii et tarbijatel on muljetavaldav valik. Enne kui otsustate ühe või teise laenuandja poole pöörduda, võite osta ja võrrelda erinevate laenuandjate poolt kasutatavaid intressimäärasid, kuid ärge unustage, et tasub tegeleda ainult usaldusväärsetega.

Round-Clock Service
Mõnikord on raha vajadus mitte-mugav ajal, näiteks hilja õhtul, kui traditsioonilised finantsasutused on suletud. Teil ei pea ootama, kuni see on avatud, kuna saate Interneti-laenu igal ajal, kui seda vajate. Ja kuskil pole vaja minna, sest sülearvuti ja Interneti-ühendus on kõik, mida vajate laenutaotluse täitmiseks.

Säästab aega
online laenude säästa aegaSalvesta
Foto krediit: Pexels.com
Interneti-kinnituse saamine on kiire ja lihtne. See säästab oluliselt aega ja vaeva. Eelnev heakskiitmine võtab Interneti-kiiruse tõttu tavaliselt paar minutit aega.

Teisest küljest võib traditsiooniline eelneva heakskiidu saamine võtta kogu laenuandjatevahelise sõidu päeva ja rääkida isiklikult igaüks, kes võtab rohkem aega.

Personal Money Service pakutavad Interneti-isiklikud laenud ei paku peavalu, võimaldavad laenusaajal palju erinevaid võimalusi, säästavad aega ja raha ning on üldiselt palju meeldivamad.

Kui otsite isiklikku laenu, on alati kasulik kaaluda kõiki võimalusi, et tagada teile parim eelarve, mis sobib teie eelarvega.

Tutvustus

MARFIN PANK EESTI AS tegutseb Eesti pangandusturul alates 1999.aastast. Põhiomanikeks on Küprose ja Kreeka investorid ning pank kuulub tugevasse rahvusvahelisse Marfin Popular Bank finantsgruppi. Grupil on üle viiesaja kontori üheteistkümnes riigis ning on tugev kasvupotentsiaal Lõuna- ja Ida-Euroopa finantsturul. Marfin Popular Bank omab liidripositsiooni Küprosel. Ühtse kaubamärgina on kasutusel MARFIN BANK.

MARFIN PANK EESTI AS pangakontorid asuvad Tallinnas, Pärnus, Tartus ja Jõhvis. Teenindame nii era- kui ärikliente ja ka avalikku sektorit. MARFIN PANK EESTI AS on väike pank Eestis, kuid kuulumine suurde finantskontserni annab meile ning meie klientidele kindluse.

Oma klientidele pakume klassikalisi pangatooteid, alates hoiustamisest, laenudest kuni investeerimiseni. Igapäevaseid arveldusi saab teha meie Internetipangas, kus on siseriiklikud maksed Eesti kroonis jätkuvalt tasuta. Olles puhkuse- või ärireisil on võimalus kasutada arveldamiseks meie Telefonipanka. Pakume oma klientidele kõrgeid hoiuseintresse ja paindlikke hoiustamistingimusi.

Meie meeskonda kuuluvad pikaajalise panganduskogemusega spetsialistid, kes oskavad leida kliendi vajadustele parimaid lahendusi. Väikepangana saame pakkuda klientidele võimalusi, mida suurpankades saavad nautida vaid üksikud kliendid: Personaalne, paindlik, sõbralik, on meie tee kliendini!

Üleööhoius

Sõlmides pangaga üleöö hoiustamise tehingute lepingu, on kliendil võimalik automaatselt panna enda igapäevane arvelduskonto jääk teenima kõrgemat intressi. Üleöö hoiustamise tehing toimub, kui lepingu sõlminud kliendil on pangapäeva õhtul kell 21.00 arvelduskontol vähemalt lepingus märgitud rahaliste vahendite alampiirile vastav summa. Raha ja intressid tagastab pank kliendi arvelduskontole hoiustamisele järgneva pangapäeva hommikul hiljemalt kella 9.00-ks.

Standardseks minimaalseks arvelduskonto jäägiks lepingu sõlmimisel on 300 000 krooni (19 173.49 EUR) või selle ekvivalent valuutas. Lisaks Eesti kroonile toimuvad hoiustamistehingud ka euro ja USA dollariga. Minimaalset jääki arvestatakse sellisel juhul ühe valuuta lõikes.

Alates 07.07.2010 kehtivad üleöö hoiustamise tehingutele järgmised intressimäärad:

EEK0.40%
EUR0.40%
USD0.05%

Tagatisfond

Üleööhoiuse avamiseks pöördu lähimasse pangakontorisse.

Nõudmiseni hoius MARFIN PANK EESTI AS-is avatakse multi-valuuta arvelduskontona. Arvelduskonto avamisel annab pank teile siseriikliku kontonumbri, mis algab numbritega 55… ning on üheksakohaline. Arvelduslepingus on toodud ka sama konto IBAN e rahvusvaheline kontonumber, mis algab tähtedega EE ja lõpeb siseriikliku kontonumbriga ning on kokku kahekümnekohaline. Samal arvelduskontol võib hoida erinevaid valuutasid (nimekirja valuutadest koos neile rakendatavate intressimääradega leiate panga hinnakirjast), samuti võib pangas avada mitu arvelduskontot. Arvelduskonto avamine on eeltingimuseks tähtajalise hoiuse, laenulepingu jt lepingute sõlmimisel pangaga. Arvelduskonto avamine on tasuta, samuti puudub hooldustasu. Arvelduskontole makstakse iga kvartali lõpus intressi vastavalt panga hinnakirjale.

Toodete tingimused
Tagatisfond

Arvelduskonto avamiseks pöördu lähimasse pangakontorisse.

Tähtajaliste hoiuste intressimäärad (22.11.2011)

Tähtajaliste hoiuste intressimäärad (22.11.2011)

EURUSD
1 nädal1.15%0.5%
2 nädalat1.25%0.5%
3 nädalat1.5%0.5%
1 kuu1.75%0.6%
2 kuud1.9%0.7%
3 kuud2.1%0.8%
4 kuud2.2%0.9%
5 kuud2.4%1.0%
6 kuud2.6%1.1%
7 kuud2.7%1.2%
8 kuud2.8%1.2%
9 kuud2.9%1.2%
10 kuud2.9%1.2%
11 kuud3.0%1.2%
12 kuud3.5%1.3%
18 kuud3.65%1.35%
24 kuud3.8%1.4%
36 kuud4.0%1.45%

Deposiitide minimaalsed summad valuutade lõikes: EUR 350, USD 500.
Intressimäärad summadele üle EUR 65 000, USD 85 000 eraldi kokkuleppel tresooriga. Perioodilise intressimakse korral -0.10 protsendipunkti.

Tutvu toodete tingimustega
Tutvu hoiuste kaitse tingimustega
Võrdle erinevate teenusepakkujate tingimusi

Sõlmi tähtajaline hoius Internetipangas.

UUDISED

Pangakontorite lahtiolekuajad ja siseriiklikud ning välismaksed MARFIN PANK EESTI AS-is pühade ajal leiab siit…

Marfin Popular Bank pressiteate seoses osaluse müügilepingu sõlmimisega Marfin Pank Eesti AS–s leiab siit…

Korduma kippuvad küsimused koos panga vastustega Kreeka kriisiga seoses leiab siit…

Marfin Popular Bank pressiteade seoses EBA stressitestiga 08.12.2011.

Järgmine Gloobus korraline tehingupäev on 12. märts 2012. Lisa vaadake siit…

06. veebruaril 2012 jõustusid panga hinnakirja muudatused. Uue hinnakirja leiab siit…

Marfin Popular Bank pressiteade seoses EBA stressitestiga 27.10.2011.

Alates 01.oktoobrist 2011 piirab MARFIN PANK EESTI AS sidekanalite teenuse (st telefoni- ja internetipanga teenuse) kasutajate käsutuses olevate korduvkasutusega koodikaartide kasutuslimiiti 200 euroni päevas. Lisa vaadake siit…

Alates 30. maist on peakontoris võimalus üürida hoiulaekaid. Lisa vaadake siit…

Alates 30. novembrist 2010 on baasintressimääraga seotud laenulepingutes kasutatavaks baasintressiks 3.00%. Lisa vaadake siit…

Pressiteated